Dragi Parinti si Elevi,

Mai jos regasiti lista elevilor inscrisi pina in acest moment in baza de date pentru sesiunea de iarna. Am incercat sa va alocam la clase conform optiunilor voastre exprimate in formularul de inscriere.

Fiecare clasa are alocat cate 1 slot pentru fiecare materie, Matematica si respectiv Limba Romana. Un slot e format din 2 ore.

Veti observa dupa numele clasei cateva litere si cifre: L14M M14R, prima litera reprezinta ziua in care are loc sesiunea sincron, cifra reprezinta ora la care incepe sesiunea (sesiunea dureaza maxim 2 ore), ultima litera reprezinta materia care se preda la acea ora.
(L14M = Luni de la 14 la 16 Matematica, M14R = Marti de la 14 la 16 Romana)
 
IMPORTANT: Daca cumva v-ati inscris insa nu va regasiti pe lista de mai jos, va veti putea inscrie intr-una din clasele care inca mai are locuri disponibile. Optiunile voastre la momentul inscrerii NU au corespuns cu nivelul de varsta si intervalul ales de majoritatea elevilor, insa am decis sa deschidem cateva intervale si voi va veti putea inscrie automat. Te rugam mai intai sa verfici daca esti pe lista de mai jos.
 
Nume Clasa
Andrășescu Teodor Matei Clasa I L14M M14R
BEARDINO ANTONELLA Clasa I L14M M14R
Blaj Artusenco Antonia Clasa I L14M M14R
Ciubotariu Mihai Clasa I L14M M14R
Dajbog Sofia Clasa I L14M M14R
Dumitru Andrei Cristian Clasa I L14M M14R
Ifrim Stefan-Andrei Clasa I L14M M14R
Ionescu Annabella Clasa I L14M M14R
Iordache Andrei Valentin Clasa I L14M M14R
Maria Maria Grec Clasa I L14M M14R
Miricioiu Cezar Clasa I L14M M14R
Nicolas Andres Severin Clasa I L14M M14R
Niculescu Eduard Andrei Clasa I L14M M14R
Perieteanu Marcu Clasa I L14M M14R
Platon Maria Izabela Clasa I L14M M14R
Roman Irina Clasa I L14M M14R
Tudor Denisa Andreea Clasa I L14M M14R
Vlad Raul Georgian Clasa I L14M M14R
APOSTOL ANASTASIA Clasa I Mi16M Mi18R
Balan Federica Clasa I Mi16M Mi18R
Benu Matei Daniel Clasa I Mi16M Mi18R
Bojina Maria Clasa I Mi16M Mi18R
Bradean Andrei Clasa I Mi16M Mi18R
Chiricuta Stefania Clasa I Mi16M Mi18R
Chirilă Maria Clasa I Mi16M Mi18R
Chirita Tudor Clasa I Mi16M Mi18R
Comaneci David Clasa I Mi16M Mi18R
Comsa Medeea Maria Clasa I Mi16M Mi18R
Dincă Nicholas Luca D Clasa I Mi16M Mi18R
Georgescu Emma Gabriela Clasa I Mi16M Mi18R
Grigore Cosmin Alexandru Clasa I Mi16M Mi18R
Gunie Ana Maria Clasa I Mi16M Mi18R
Han Nadia Ioana Clasa I Mi16M Mi18R
Ichim Vladut Clasa I Mi16M Mi18R
Lungu Mihai Alexandru Alexandru Clasa I Mi16M Mi18R
Moldovan Maria Alexandra Clasa I Mi16M Mi18R
Olaru Andrei Clasa I Mi16M Mi18R
Pascu Ana-Maria Clasa I Mi16M Mi18R
Rosu Alessia-Maria Clasa I Mi16M Mi18R
Serban Eric Clasa I Mi16M Mi18R
Simpetru Alexandra Clasa I Mi16M Mi18R
Tent Alexia Clasa I Mi16M Mi18R
Vasilescu Marc Clasa I Mi16M Mi18R
Zaporojan Camelia Clasa I Mi16M Mi18R
Zenovie Andrei Zenovie Andrei Eduard Clasa I Mi16M Mi18R
Bîrle Sefora Clasa a II-a L16R M16M
Dobre Stefan Clasa a II-a L16R M16M
Dragan Alia Clasa a II-a L16R M16M
Gaman Raluca Ileana Clasa a II-a L16R M16M
Guță Sofia Clasa a II-a L16R M16M
Juravle ingrid Clasa a II-a L16R M16M
Muntean Diana Elena Clasa a II-a L16R M16M
Ordean-Bucuțea David Ștefan Clasa a II-a L16R M16M
POHRIB EDUARD-STEFAN Clasa a II-a L16R M16M
Popescu Maria Gabriela Clasa a II-a L16R M16M
Radu Eliza - Andreea Clasa a II-a L16R M16M
Urlan Sebastian Clasa a II-a L16R M16M
Vanghele Daria și Rares Clasa a II-a L16R M16M
Andrei Cătălin Cojocariu Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Asavoae Teodor Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Balanescu-Tiganila Ana-Izabela Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Bara Serban Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Brindescu David Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Bălțat Claudiu-Andrei Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Chițu Elena Georgiana Chițu Elena Georgiana Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Climpa Roberta Elizabeta Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Coman Irina Ștefania Coman Irina Ștefania Clasa a II-a Mi16M Mi18R
COPOCEANU INDRU ADRIAN Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Corcea Andrei Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Cosma Rusei David Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Gligan Natalia Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Hai Octavian Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Iulian Ghita alexandru iulian Clasa a II-a Mi16M Mi18R
jianu sara andreea Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Lungu Eduard Andrei Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Marzavan Nicholas Alexandru Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Miclea Elena Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Mircea Ioana Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Misa eric Misa eric Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Nastasiu-Tudorache Ingrid Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Oprea Teo Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Pasca Teresa Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Rafiroiu Antonia Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Rezmerita Radu Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Stoleru Natalia Erica Clasa a II-a Mi16M Mi18R
Aionitoaie Alessia Ioana Clasa a II-a S9M S11R
Averescu Melisa Clasa a II-a S9M S11R
Boca Antonia-Sofia Clasa a II-a S9M S11R
Boiangiu Luca Stefan Boiangiu Luca Stefan Clasa a II-a S9M S11R
Bulgaru Nicholas Clasa a II-a S9M S11R
Butnaru Alex Clasa a II-a S9M S11R
Buzincu Alexia Elena Clasa a II-a S9M S11R
Cornea Eva Maria Clasa a II-a S9M S11R
Costea Filip Andrei Clasa a II-a S9M S11R
Cuvinciuc Carla Maria Clasa a II-a S9M S11R
Dumitrache Alexandru Clasa a II-a S9M S11R
Hanță Teodora-Ioana Clasa a II-a S9M S11R
Ifrim Alexandru Clasa a II-a S9M S11R
Ionica Vlad Clasa a II-a S9M S11R
Maftei Luca Vladimir Clasa a II-a S9M S11R
Matei Mara Clasa a II-a S9M S11R
Matei Sara Maria Clasa a II-a S9M S11R
Postelnicu Alexandru Clasa a II-a S9M S11R
Scarlat Patricia Bianca Clasa a II-a S9M S11R
SIMION REBECA MARIA Clasa a II-a S9M S11R
Stefan Alexandra Maria Clasa a II-a S9M S11R
Teke Zeynep Clasa a II-a S9M S11R
Alexandrescu Ioana Clasa a III-a L16M M16R
Alexandrescu Maria Clasa a III-a L16M M16R
Alexandru Antonia Clasa a III-a L16M M16R
Benu Diana Maria Clasa a III-a L16M M16R
Blanariu Viviana Maria Blanariu Viviana Maria Clasa a III-a L16M M16R
Bozu Ilinca Clasa a III-a L16M M16R
Dumitrescu Ingrid Clasa a III-a L16M M16R
Han Sorina Maria Clasa a III-a L16M M16R
Iacoblev Cezara Clasa a III-a L16M M16R
Joimir Răzvan Iosif Joimir Răzvan Iosif Clasa a III-a L16M M16R
Lupșa Andreea Ștefania Lupșa Andreea Ștefania Clasa a III-a L16M M16R
Mihalache Yanis Clasa a III-a L16M M16R
Moisei Sofia Clasa a III-a L16M M16R
Pescaru Pavel-Adrian Clasa a III-a L16M M16R
Postelnicu Matei Postelnicu Matei Clasa a III-a L16M M16R
Pădureanu Maria Delia Pădureanu Maria Delia Clasa a III-a L16M M16R
Roxana Maria Efta Clasa a III-a L16M M16R
Samoila Maria Clasa a III-a L16M M16R
Stoian Andreea Clasa a III-a L16M M16R
Alexandra Denisa Clasa a III-a M14R J14M
Alexandru Gogea Clasa a III-a M14R J14M
BAICU LUCIA MARIA Clasa a III-a M14R J14M
Bianca Andreea Istrate Clasa a III-a M14R J14M
Cașu Delia Ioana Clasa a III-a M14R J14M
Chakib Maria Clasa a III-a M14R J14M
Cheșa Emanuel Clasa a III-a M14R J14M
Cionoiu Mihai Daniel Clasa a III-a M14R J14M
Ciubotariu Nectarie Clasa a III-a M14R J14M
Cârstea Georgiana Irina Clasa a III-a M14R J14M
Dumitrache Ștefan Clasa a III-a M14R J14M
Gugoasa Stefan Gugoasa Stefan Clasa a III-a M14R J14M
Iftimie Ioana Clasa a III-a M14R J14M
Jalbă Giulian George Clasa a III-a M14R J14M
Jipa Radu Clasa a III-a M14R J14M
Lefter Iannys Clasa a III-a M14R J14M
Manoliu Vlad Manoliu vlad Clasa a III-a M14R J14M
Marc Denis Andrei Clasa a III-a M14R J14M
Mihalcea Amalia Gabriela Clasa a III-a M14R J14M
Munteanu Daliana Maria Clasa a III-a M14R J14M
Novac Elena Novac Nicoleta Clasa a III-a M14R J14M
Obadă Stefan-Bogdan Clasa a III-a M14R J14M
Ocolisanu Andrei Ocolisanu Andrei Clasa a III-a M14R J14M
Patrascu Adrian Clasa a III-a M14R J14M
Stoleru Mihnea Clasa a III-a M14R J14M
Timo Teodora Maria Clasa a III-a M14R J14M
Vilau Daria Maria Clasa a III-a M14R J14M
Alexandra Bedreag Clasa a III-a M16R Mi14M
ANDREEA DENISA MARIN Clasa a III-a M16R Mi14M
Andrășescu Denisa Clasa a III-a M16R Mi14M
Balint David Gabriel Clasa a III-a M16R Mi14M
Basalic Maria Clasa a III-a M16R Mi14M
BOSTAN TIMEEA MIHAELA Clasa a III-a M16R Mi14M
Bîrle Matei Clasa a III-a M16R Mi14M
CHELARU CRINA ANAMARIA Clasa a III-a M16R Mi14M
Ciontu Andra Gabriela Clasa a III-a M16R Mi14M
Ciubotariu Victor Clasa a III-a M16R Mi14M
Codreș Maria Miruna Clasa a III-a M16R Mi14M
Cristea David gabriel Clasa a III-a M16R Mi14M
Dajbog Sara Maria Clasa a III-a M16R Mi14M
Danila Calin Clasa a III-a M16R Mi14M
David Bratan Clasa a III-a M16R Mi14M
David Nisip Clasa a III-a M16R Mi14M
Ianoși Andreeva Dimitrova Raluca Ștefania Clasa a III-a M16R Mi14M
Iftimie Bogdan Iftimie Bogdan Clasa a III-a M16R Mi14M
Marica Andra Lorena Clasa a III-a M16R Mi14M
Marina Lucian Clasa a III-a M16R Mi14M
Martian Daria Clasa a III-a M16R Mi14M
MUNTEANU BIANCA-IOANA Clasa a III-a M16R Mi14M
MUSTEREȚ TIBERIU-ȘTEFAN Clasa a III-a M16R Mi14M
Neagu Ana Maria Neagu Ana Maria Clasa a III-a M16R Mi14M
Olaru Iulian-Marian Clasa a III-a M16R Mi14M
Popa Nicolae Clasa a III-a M16R Mi14M
Radu Andra Ioana Clasa a III-a M16R Mi14M
Răduianu Magdalena Clasa a III-a M16R Mi14M
Tamas Ema Clasa a III-a M16R Mi14M
Ursan Maia Madalina Clasa a III-a M16R Mi14M
VOINEA Yasmine Clasa a III-a M16R Mi14M
Ștefan Tudor Matei Clasa a III-a M16R Mi14M
Adela mincu Adela mincu Clasa a III-a S9M S11R
Bazavan Mara Elena Clasa a III-a S9M S11R
Chirea Tudor Clasa a III-a S9M S11R
Drăgan Maria - Manuela Clasa a III-a S9M S11R
Marcas Valentin Alexandru Clasa a III-a S9M S11R
Marinescu Vlad Alexandru Clasa a III-a S9M S11R
Militaru Militaru Andreea/ Militaru Antonia Clasa a III-a S9M S11R
Misa eric Eric Clasa a III-a S9M S11R
Persa Claudiu Andreas Clasa a III-a S9M S11R
Samoila Cezar Andrei Samoila Cezar Andrei Clasa a III-a S9M S11R
Sandu Ana Clasa a III-a S9M S11R
Simion Andrei Clasa a III-a S9M S11R
Trache Mihai Clasa a III-a S9M S11R
Turcanu Ioana Maria Turcanu Ioana Maria Clasa a III-a S9M S11R
Zeic Angelina Clasa a III-a S9M S11R
Anastasia Buzdugan Clasa a III-a V16M V18R
Cheval Miruna Clasa a III-a V16M V18R
Cheșa Emanuel Cheșa Emanuel Clasa a III-a V16M V18R
Chirca Lara Clasa a III-a V16M V18R
Citu David Robert Clasa a III-a V16M V18R
Hashim Miriam Clasa a III-a V16M V18R
Ipate Matei Clasa a III-a V16M V18R
Ivan Alin Clasa a III-a V16M V18R
Marian Dalia Clasa a III-a V16M V18R
Mocanu Daria Antonia Clasa a III-a V16M V18R
Neațu RALUCA MARIA Clasa a III-a V16M V18R
Nedea Sofia Maria Clasa a III-a V16M V18R
Nut Medeea Clasa a III-a V16M V18R
Olaru Rares Clasa a III-a V16M V18R
Panc Paul Clasa a III-a V16M V18R
Serbanescu Erwin Clasa a III-a V16M V18R
Simina Simina Matei Alexandru Clasa a III-a V16M V18R
Vladimir Bratan Clasa a III-a V16M V18R
Alecu DARIA ANDREEA Clasa a IV-a J16M J18R
Ali Matei Clasa a IV-a J16M J18R
Alin Marin alin Clasa a IV-a J16M J18R
Andreas Ioan Ghisoiu Clasa a IV-a J16M J18R
Andreea Ioana Ciorita Clasa a IV-a J16M J18R
Andrei Alexandru Clasa a IV-a J16M J18R
Baitan Andreea Clasa a IV-a J16M J18R
Banu Radu Gabriel Clasa a IV-a J16M J18R
Bașa Albert Nicolae Clasa a IV-a J16M J18R
Bobu Armand Clasa a IV-a J16M J18R
Bădilă Maria Teodora Clasa a IV-a J16M J18R
Bălăuță Patricia Clasa a IV-a J16M J18R
Carp Mateo gabriel Clasa a IV-a J16M J18R
Catana David Clasa a IV-a J16M J18R
Constantinescu David Clasa a IV-a J16M J18R
George Simion Clasa a IV-a J16M J18R
Gherasim Rebeca Maria Clasa a IV-a J16M J18R
Gunie Rares Clasa a IV-a J16M J18R
Ianis Ianis Clasa a IV-a J16M J18R
Irimia Alex Clasa a IV-a J16M J18R
Knochner Cristea Vanessa Knochner Cristea Vanessa Clasa a IV-a J16M J18R
Nastase Ilinca Clasa a IV-a J16M J18R
Palade Christian Andrej Clasa a IV-a J16M J18R
Pascu Nicu Clasa a IV-a J16M J18R
Pește Georgiana Clasa a IV-a J16M J18R
Pop Medeea Clasa a IV-a J16M J18R
Popa Delia Adriana Clasa a IV-a J16M J18R
SEBEA Teodor Clasa a IV-a J16M J18R
Tent Daria Clasa a IV-a J16M J18R
Toma David Valentin Clasa a IV-a J16M J18R
Verdes Natalia Clasa a IV-a J16M J18R
Youssef Alex Clasa a IV-a J16M J18R
Aronovici Robert Clasa a IV-a L14M Mi14R
Aronovici Răzvan Clasa a IV-a L14M Mi14R
Banciu Davide Banciu Davide Clasa a IV-a L14M Mi14R
Bodai Alexia Georgiana Bodai Alexia Georgiana Clasa a IV-a L14M Mi14R
Bodai Antonia Gabriela Bodai Antonia Gabriela Clasa a IV-a L14M Mi14R
Chiratcu Adrian Clasa a IV-a L14M Mi14R
Dobre Denis Andrei Clasa a IV-a L14M Mi14R
Ionică Matei Clasa a IV-a L14M Mi14R
Jugaru Alexandra Clasa a IV-a L14M Mi14R
Lazar Stefan Clasa a IV-a L14M Mi14R
Nina Daria Nina Daria Clasa a IV-a L14M Mi14R
Osman Derya Denisa Derya Denisa Clasa a IV-a L14M Mi14R
Papp Patrick Papp Patrick Clasa a IV-a L14M Mi14R
Pităroiu Bogdan Andrei Clasa a IV-a L14M Mi14R
Platon Andreea Antonia Clasa a IV-a L14M Mi14R
Radacina David Andrei Clasa a IV-a L14M Mi14R
Rosloschi Eva Milena Maria Rosloschi Eva Milena Maria Clasa a IV-a L14M Mi14R
Simionescu Kasandra Clasa a IV-a L14M Mi14R
Strambu Ioana Clasa a IV-a L14M Mi14R
Tanasuca Raluca Maria Clasa a IV-a L14M Mi14R
Teodora Ruști Teodora Clasa a IV-a L14M Mi14R
Ureche Sara Clasa a IV-a L14M Mi14R
Ursu Darius Andrei Clasa a IV-a L14M Mi14R
Vilceanu Vilceanu Filip Clasa a IV-a L14M Mi14R
Alexandru David Stanciu Clasa a IV-a L16M Mi16R
Bostinaru Teodor Clasa a IV-a L16M Mi16R
Butan Roxana Clasa a IV-a L16M Mi16R
Chira Elena Clasa a IV-a L16M Mi16R
DINESCU RAREȘ Clasa a IV-a L16M Mi16R
Dominte Daria Clasa a IV-a L16M Mi16R
GASCA MATEI ADRIAN Clasa a IV-a L16M Mi16R
Gonzalez Andreas Clasa a IV-a L16M Mi16R
Grigoraș Mădălin Grigoraș Mădălin Clasa a IV-a L16M Mi16R
Ionescu Elisabeta Maria Clasa a IV-a L16M Mi16R
Manu Pavel Clasa a IV-a L16M Mi16R
Maria Radu Clasa a IV-a L16M Mi16R
Nicola Francesca Clasa a IV-a L16M Mi16R
Niculescu Raisa Patricia Clasa a IV-a L16M Mi16R
Popescu Andrei Stefan Clasa a IV-a L16M Mi16R
popescu victor adrian Clasa a IV-a L16M Mi16R
Profiriu Maria Gabriela Clasa a IV-a L16M Mi16R
Roman Cezar Clasa a IV-a L16M Mi16R
Socaliuc Alexandru Clasa a IV-a L16M Mi16R
Strugaru Andrei Clasa a IV-a L16M Mi16R
Tarnovean Diana Clasa a IV-a L16M Mi16R
Traci Adrian Traci Adrian Clasa a IV-a L16M Mi16R
Alexia ROSU Clasa a IV-a L18M L18R
Apafi Alexia Clasa a IV-a L18M L18R
Apafi Robert Clasa a IV-a L18M L18R
Bardas Mario Visarion Clasa a IV-a L18M L18R
DERIS ALICE Clasa a IV-a L18M L18R
Drăgoi Teodora Clasa a IV-a L18M L18R
Florea Andrei Alexandru Clasa a IV-a L18M L18R
Grosu Adelina Nicoleta Madalina Clasa a IV-a L18M L18R
Guță Anastasia Clasa a IV-a L18M L18R
Iamandii Albert Stefan Clasa a IV-a L18M L18R
Ingrid Barariu Ingrid Clasa a IV-a L18M L18R
Irimia Nectaria Maria Clasa a IV-a L18M L18R
Jakab Robert Clasa a IV-a L18M L18R
Lazăr Patricia Clasa a IV-a L18M L18R
Marina clara Cojocaru Clasa a IV-a L18M L18R
NADEJDE ANDRA MARIA NADEJDE ANDRA Clasa a IV-a L18M L18R
Nedelcu Antonio Leonard nicusor Clasa a IV-a L18M L18R
Onisei Maria Eliza Clasa a IV-a L18M L18R
Paun Daria Clasa a IV-a L18M L18R
Pescaru Elena-Iulia Clasa a IV-a L18M L18R
Radu Roxana Clasa a IV-a L18M L18R
Tomsa Natalia Clasa a IV-a L18M L18R
Andon Robert Mihai Clasa a IV-a V16M V18R
Barbu Patrick Barbu Patrick Clasa a IV-a V16M V18R
Bodean Tudor Ioan Clasa a IV-a V16M V18R
Boiță Marina Clasa a IV-a V16M V18R
Boncu Daria Maria Clasa a IV-a V16M V18R
Breis Diana Selena Clasa a IV-a V16M V18R
Bura Alexandra Bura Alexandra Clasa a IV-a V16M V18R
Burghelea Amalia Clasa a IV-a V16M V18R
Băncilă David Mihai Clasa a IV-a V16M V18R
Carciog Stoica Maria Clasa a IV-a V16M V18R
Cimpoesu Gabriel Clasa a IV-a V16M V18R
Constantinescu Victor Daniel Constantinescu Victor Clasa a IV-a V16M V18R
Corcea Alexandru Nectarie Clasa a IV-a V16M V18R
Cotet Victor Clasa a IV-a V16M V18R
Cristea Adrian Mihai Clasa a IV-a V16M V18R
Dinita Elisa Dinita Elisa Clasa a IV-a V16M V18R
Dumitrascu Miruna Mihaela Dumitrascu Miruna Mihaela Clasa a IV-a V16M V18R
Dănăilă Alexandru Dănăilă Alexandru Clasa a IV-a V16M V18R
Elena Elena Clasa a IV-a V16M V18R
Evduh Stefan Clasa a IV-a V16M V18R
Fekete Daniel Clasa a IV-a V16M V18R
Ghelase Teodora Clasa a IV-a V16M V18R
Ghighilicea Ciovirnache Ariana Clasa a IV-a V16M V18R
Haratau Cristian Clasa a IV-a V16M V18R
Ionuț Florin Marc Clasa a IV-a V16M V18R
Iosif Augustin Clasa a IV-a V16M V18R
Jitaru Stefan Alexandru Jitaru Stefan Alexandru Clasa a IV-a V16M V18R
Laiu Alexandru Clasa a IV-a V16M V18R
Lefter Andrei Clasa a IV-a V16M V18R
Luchian Patrick Clasa a IV-a V16M V18R
Mîrzac Denisa Denisa Clasa a IV-a V16M V18R
Nagherneac Fabian Clasa a IV-a V16M V18R
Paraschiv Eduard-Alexandru Clasa a IV-a V16M V18R
Popa Lavinia Clasa a IV-a V16M V18R
Preda Elena Clasa a IV-a V16M V18R
Raducanu Alexandra Clasa a IV-a V16M V18R
Rebega Maria Medeea Clasa a IV-a V16M V18R
Repede Romina Clasa a IV-a V16M V18R
Rist Ana Bianca Clasa a IV-a V16M V18R
Rutigliano Alessandra Clasa a IV-a V16M V18R
Silav David Marius Clasa a IV-a V16M V18R
Stoicescu Lavinia Clasa a IV-a V16M V18R
Timaru Ştefan Timaru Ştefan Clasa a IV-a V16M V18R
Tiudic Zaharia Clasa a IV-a V16M V18R
Vîrtopeanu Răzvan Andrei Razvan Clasa a IV-a V16M V18R
Țarcă Leonard Clasa a IV-a V16M V18R
Baltoiu Andreea Clasa a V-a J15M J17R
Crivat Camelia Camelia Crivat Clasa a V-a J15M J17R
Crăcană Răzvan Clasa a V-a J15M J17R
Călugăru Paul Călugăru Paul Clasa a V-a J15M J17R
Dumitru Anamaria Clasa a V-a J15M J17R
Dumitru Raluca Clasa a V-a J15M J17R
Ene Maria Geanina Clasa a V-a J15M J17R
Gafton Popescu Bianca Maria Clasa a V-a J15M J17R
Goia David Clasa a V-a J15M J17R
Ionita Bianca Clasa a V-a J15M J17R
Knochner Cristea Ana Maria Clasa a V-a J15M J17R
Mustafa Andrei Armin Clasa a V-a J15M J17R
Necula Denis Gabriel Clasa a V-a J15M J17R
Negoiță Ionuț Mihai Clasa a V-a J15M J17R
Pascu Victor Clasa a V-a J15M J17R
Plugaru stefan Stefan Clasa a V-a J15M J17R
Pricop Lorena Clasa a V-a J15M J17R
Razvan Balaci Clasa a V-a J15M J17R
Sandu Daria Clasa a V-a J15M J17R
Tumbea Alexandru Clasa a V-a J15M J17R
Vasilescu Luca Clasa a V-a J15M J17R
Zlate Maria-Luana Clasa a V-a J15M J17R
Amariei Andrei-Dragos Amariei Andrei-Dragos Clasa a V-a L14R L16M
Badea Robert Nicolas Clasa a V-a L14R L16M
Bakheit Aysha Clasa a V-a L14R L16M
Begali Pascu Clasa a V-a L14R L16M
Calin Maria Cristina Clasa a V-a L14R L16M
Constantinescu Patricia Clasa a V-a L14R L16M
Danciu Nectaria Clasa a V-a L14R L16M
Denisa Cuzea Clasa a V-a L14R L16M
Dinu Alexandru Clasa a V-a L14R L16M
Gafița Ionuț Clasa a V-a L14R L16M
GAVRILAS RARES Clasa a V-a L14R L16M
Hascan Fatima Clasa a V-a L14R L16M
Ilinca Maria Cristea Clasa a V-a L14R L16M
Nicolae Trifan Clasa a V-a L14R L16M
Nicoleta Trufan Clasa a V-a L14R L16M
Oprea Luca Alexandru Oprea Luca Alexandru Clasa a V-a L14R L16M
Panait Dragoș Clasa a V-a L14R L16M
Patric Gavris Clasa a V-a L14R L16M
Petrescu Sophia Clasa a V-a L14R L16M
Petru Trifan Clasa a V-a L14R L16M
Postelnicu Matei Clasa a V-a L14R L16M
Precub Radu Clasa a V-a L14R L16M
Seulean Patriciu Clasa a V-a L14R L16M
Sofia Stoica Maria Clasa a V-a L14R L16M
Trofin Robert Iulian Clasa a V-a L14R L16M
Tudoran Daniela Clasa a V-a L14R L16M
Adriana Adriana Clasa a V-a L14R Mi14M
Anca Andrei Clasa a V-a L14R Mi14M
CORNEA CRISTIAN Clasa a V-a L14R Mi14M
Daria Stefania Daria Stefania Clasa a V-a L14R Mi14M
GHINEA ANA MARIA Clasa a V-a L14R Mi14M
Gârda Răzvan Clasa a V-a L14R Mi14M
Iutele Eduard Clasa a V-a L14R Mi14M
Lazăr Darius Clasa a V-a L14R Mi14M
Modruz Luca Octavian Clasa a V-a L14R Mi14M
Preda Alexandra Clasa a V-a L14R Mi14M
Preda Stefano Alessio Clasa a V-a L14R Mi14M
Simandan Lara Clasa a V-a L14R Mi14M
Stancescu Mario-Nicolas Clasa a V-a L14R Mi14M
Stanciu Diana Clasa a V-a L14R Mi14M
Teodorescu Karina Ana Maria Clasa a V-a L14R Mi14M
ȘOFRON Alexia-Maria Clasa a V-a L14R Mi14M
Abaza Miruna Ioana Aba Clasa a V-a L8M L10R
Andrei Ioan Minea Clasa a V-a L8M L10R
BOBE ADA TANIA Clasa a V-a L8M L10R
Bratu Darius Mirel Clasa a V-a L8M L10R
Ciubotă-Roșă Ilinca Clasa a V-a L8M L10R
Coteanu Maria Teodora Clasa a V-a L8M L10R
Cristian Gherghina Clasa a V-a L8M L10R
Cruceru Antonia Maria Cruceru Antonia Maria Clasa a V-a L8M L10R
Daria Daria Clasa a V-a L8M L10R
Floria Adina Floria Clasa a V-a L8M L10R
Gafita Gabriela Gabriela Clasa a V-a L8M L10R
Guzu Yannis Clasa a V-a L8M L10R
Negotei Stefan Clasa a V-a L8M L10R
Precub Silviu Clasa a V-a L8M L10R
Pufulescu Sofia Clasa a V-a L8M L10R
Raba Eda Elisabeta Clasa a V-a L8M L10R
Racu Claudia Clasa a V-a L8M L10R
Radu Sebastian Clasa a V-a L8M L10R
Rafiroiu Dragos Clasa a V-a L8M L10R
Stefănică Florin Vasile Clasa a V-a L8M L10R
Teodor Cimpoaca Clasa a V-a L8M L10R
Tudose Alexia-Maria Clasa a V-a L8M L10R
Ungureanu Calin Clasa a V-a L8M L10R
Urse Alessia Clasa a V-a L8M L10R
Vladimir Krupenschi Vladimir Krupenschi Clasa a V-a L8M L10R
Zlate cosmin alexandru Cosmin Clasa a V-a L8M L10R
Țăranu Horațiu Clasa a V-a L8M L10R
Afrăsinei Maria Clasa a V-a M16R M18M
Andrada elena Alexandru Clasa a V-a M16R M18M
Andrei - Ilie Obadean Clasa a V-a M16R M18M
ANDRONACHE RANIA Clasa a V-a M16R M18M
Balint Ovidiu Clasa a V-a M16R M18M
Bicioc Iulia Bicioc Iulia Clasa a V-a M16R M18M
Ciocan Andrei Clasa a V-a M16R M18M
Conț Carina Clasa a V-a M16R M18M
Copoceanu Nicolae Clasa a V-a M16R M18M
Costandache Costandache Luca Andrei Clasa a V-a M16R M18M
Dragan Diana Clasa a V-a M16R M18M
Harsan Andrei Bogdan Clasa a V-a M16R M18M
IANCU VICTOR STEFAN IANCU VICTOR STEFAN Clasa a V-a M16R M18M
Lican Alin Clasa a V-a M16R M18M
Lican Alin Clasa a V-a M16R M18M
Margineanu Maria Clasa a V-a M16R M18M
Popescu Raul Clasa a V-a M16R M18M
Ruse Marko Clasa a V-a M16R M18M
Stan Alecsia Nicole Clasa a V-a M16R M18M
Vasiliu Daria Clasa a V-a M16R M18M
Vițion Luca Petru Clasa a V-a M16R M18M
Voicu Costin Clasa a V-a M16R M18M
Angelescu Georgiana Angelescu Georgiana Clasa a V-a M16R V16M
Baboi Ioana Ana Maria Maria Clasa a V-a M16R V16M
Buican Maria Clasa a V-a M16R V16M
Cazacu Cristian Cazacu Cristian Clasa a V-a M16R V16M
Cireasa Alexandra Clasa a V-a M16R V16M
Cozea Vladimir Clasa a V-a M16R V16M
Croitoru Denis Nicolae Croitoru Denis Nicolae Clasa a V-a M16R V16M
Elena Iuliana Cârstea Elena Iuliana Clasa a V-a M16R V16M
Ghiță Ciprian Georgian Ghiță Ciprian Georgian Clasa a V-a M16R V16M
GOLUMBEANU NICOLETA-ALEXANDRA Clasa a V-a M16R V16M
Hapa Horea Clasa a V-a M16R V16M
Ifrim Alexia Clasa a V-a M16R V16M
Jianu Dana Clasa a V-a M16R V16M
kedei delia ioana Clasa a V-a M16R V16M
Lanchită Nicoleta Clasa a V-a M16R V16M
Marck Nicholas Bostaca Clasa a V-a M16R V16M
Marinescu Iosif Clasa a V-a M16R V16M
Matei Matei Clasa a V-a M16R V16M
Mondoc Samir Marian Clasa a V-a M16R V16M
Moraru Erica Clasa a V-a M16R V16M
Nadoleanu Matei Ionut Clasa a V-a M16R V16M
Olaru Andrei Clasa a V-a M16R V16M
Onofrei Mihnea Andrei Clasa a V-a M16R V16M
Tanase Claudia-Antonia Clasa a V-a M16R V16M
Theodorescu Matei Clasa a V-a M16R V16M
Tălpău Alesia Maria Tălpău Alesia Maria Clasa a V-a M16R V16M
Varga Tudor Clasa a V-a M16R V16M
Alexandra Ilie Clasa a V-a M8R M10L
Alexandra Pleșea Clasa a V-a M8R M10L
Anton Monica Andreea Clasa a V-a M8R M10L
Bontaș Ioan Emanuel Clasa a V-a M8R M10L
Cabaua Gabriela Clasa a V-a M8R M10L
Cimpoieru Alexandru Clasa a V-a M8R M10L
Cojocaru letitia-gabriela Clasa a V-a M8R M10L
Corlan Lucas Corlan Lucas Adrian Clasa a V-a M8R M10L
Dulgheru Dragoș-Andrei Clasa a V-a M8R M10L
Dunel-Stancu Eric Clasa a V-a M8R M10L
Erick-Gabriel Manea Clasa a V-a M8R M10L
Grozea Tudor Grozea Tudor Clasa a V-a M8R M10L
Gălușca Petru Clasa a V-a M8R M10L
Găneci Andreea- Mihaela Clasa a V-a M8R M10L
Haidau Larisa Clasa a V-a M8R M10L
Ionut Cristu Clasa a V-a M8R M10L
Luca Andrei Costandache Clasa a V-a M8R M10L
Marin Lavinia Ana Maria Clasa a V-a M8R M10L
Moldovan Raoul Clasa a V-a M8R M10L
Nichita Karina Clasa a V-a M8R M10L
Nicula Bianca Clasa a V-a M8R M10L
Paul Adrian Cojocariu Clasa a V-a M8R M10L
POHRIB MARIA Clasa a V-a M8R M10L
Popescu Ania Elena Clasa a V-a M8R M10L
Tudor Andreea Clasa a V-a M8R M10L
Vescan Iulia Clasa a V-a M8R M10L
Andrei Tibu Andrei Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Baran Cristian Baran Cristian Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Beligeanu David Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Calistru Bianca Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Calistru Diana Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Chirca Paul Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Chirică Leonard Constantin Leonard Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Condurache Alexandru Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Cornea Eliana Cornea Eliana Clasa a V-a Mi16R Mi18M
florinnegrea florin.negrea Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Ganga Luca Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Ignat Rares Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Ispas Miriam Ana-Maria Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Lazăr Teodora Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Lefter-Pătrașcu Alessia Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Mitrică Max Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Murineanu Alina Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Olaru Paula Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Raisa Ilie Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Stefan Stefan Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Stoian Melisa Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Tudose Bianca Maria Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Vlase Monica Mihaela Clasa a V-a Mi16R Mi18M
Amza David Clasa a V-a Mi8R S9M
Andriescu Robert Clasa a V-a Mi8R S9M
Bianca Galamuj Clasa a V-a Mi8R S9M
Coblis Diana Alina Clasa a V-a Mi8R S9M
Cojocaru Diana Clasa a V-a Mi8R S9M
Denisa Maria Ifrim Clasa a V-a Mi8R S9M
Doru Pavel Clasa a V-a Mi8R S9M
Gheorghiu Alexandra Maria Clasa a V-a Mi8R S9M
Ioana Alexandra Tanasa Clasa a V-a Mi8R S9M
Ionescu Raluca Gabriela Clasa a V-a Mi8R S9M
Ivanescu Stefan Clasa a V-a Mi8R S9M
Luncasu Vladut Clasa a V-a Mi8R S9M
Munteanu Ana Clasa a V-a Mi8R S9M
Neamțu Flavius Clasa a V-a Mi8R S9M
Pascu Iulian Cătălin Clasa a V-a Mi8R S9M
Petre Alina Maria Alina Clasa a V-a Mi8R S9M
Petre Florian Tudosoiu Clasa a V-a Mi8R S9M
Romanet Angello Clasa a V-a Mi8R S9M
Wazzi Moukahal Clara Clasa a V-a Mi8R S9M
Ana Maria Pricop Ana Maria Clasa a V-a S12R S14M
Andra-Gabriela Paraschiv Clasa a V-a S12R S14M
Buburuzanu Alexandru Horia Clasa a V-a S12R S14M
Burciu Eva Clasa a V-a S12R S14M
Buzdugan Lucian Clasa a V-a S12R S14M
Carson Emma Maria Clasa a V-a S12R S14M
Cazacioc Edvin Clasa a V-a S12R S14M
Constantinescu Matei Clasa a V-a S12R S14M
Cosmin Andrei Isachi Clasa a V-a S12R S14M
Drăgan Sandra Ayana Drăgan Sandra Ayana Clasa a V-a S12R S14M
Gheorghe Florian Clasa a V-a S12R S14M
Gheorghete Alexandra Stefania Clasa a V-a S12R S14M
Golumbeanu Nicoleta Clasa a V-a S12R S14M
Hussain Zahraa Clasa a V-a S12R S14M
Ion Anastasia Clasa a V-a S12R S14M
Mihai Vlăsceanu Clasa a V-a S12R S14M
Paduraru Raluca-Gabriela Clasa a V-a S12R S14M
Tanase Alexandru Clasa a V-a S12R S14M
Teodora Teodora Clasa a V-a S12R S14M
Trache Radu Clasa a V-a S12R S14M
Traicu robert Traicu robert Clasa a V-a S12R S14M
Ungureanu Loredana Clasa a V-a S12R S14M
Vasile Antonie Clasa a V-a S12R S14M
Yilmaz Mustafa Clasa a V-a S12R S14M
Andra Diacanu Clasa a VI-a J16M J18R
Ariton Alexandru Clasa a VI-a J16M J18R
Ariton Alexandru Clasa a VI-a J16M J18R
Buhaianu Gabriela Gabriela Clasa a VI-a J16M J18R
Caeru Teodora Clasa a VI-a J16M J18R
Cernautanu Petrișor Clasa a VI-a J16M J18R
Cica Alexandra Clasa a VI-a J16M J18R
Circhea Adenila Elena Clasa a VI-a J16M J18R
Costea Minel Clasa a VI-a J16M J18R
Daia Mihai Eduard Clasa a VI-a J16M J18R
Daniliuc Alessia Anamaria Clasa a VI-a J16M J18R
Dumitru Beatrice Clasa a VI-a J16M J18R
Gheorghe Bogdan Clasa a VI-a J16M J18R
Gidar Alesia Clasa a VI-a J16M J18R
Ilie Bogdan Ilie Bogdan Clasa a VI-a J16M J18R
Manea Beatrice Clasa a VI-a J16M J18R
Manole Iulia Clasa a VI-a J16M J18R
Mihoc Petrică Clasa a VI-a J16M J18R
Pop Teodora Clasa a VI-a J16M J18R
Rogoz Robert Sebastian Clasa a VI-a J16M J18R
Rusu CAMELIA ELENA Clasa a VI-a J16M J18R
Scutariu Andrei Clasa a VI-a J16M J18R
Stan Diana Mihaela Clasa a VI-a J16M J18R
Stasenco Darius-Andrei Clasa a VI-a J16M J18R
Stoica Alexandra Mihaela Clasa a VI-a J16M J18R
Tanasă Denis Tanasă Denis Clasa a VI-a J16M J18R
TĂUTU GABRIEL Clasa a VI-a J16M J18R
Șchiopu Ștefan Șchiopu Stefan Clasa a VI-a J16M J18R
Albert Molocea Clasa a VI-a L14R L17R
Andreea-Diana Ghircoiaș Clasa a VI-a L14R L17R
Balusel Paul Octavian Balusel Paul Octavian Clasa a VI-a L14R L17R
Birsan Raul Clasa a VI-a L14R L17R
Boca David Romeo Clasa a VI-a L14R L17R
Ciocia Ioana Clasa a VI-a L14R L17R
Comârlău Valentina Clasa a VI-a L14R L17R
Corchi Tudor Andrei Tudor Andrei Clasa a VI-a L14R L17R
Dimofte Teodora Bianca Clasa a VI-a L14R L17R
Eduard Cristian Gherghin Clasa a VI-a L14R L17R
Elena Petre Clasa a VI-a L14R L17R
Frunză Andrada Clasa a VI-a L14R L17R
Ghencea Catalin Ghencea Catalin Clasa a VI-a L14R L17R
Gheorghiu Oana Clasa a VI-a L14R L17R
Grosu Denisa Clasa a VI-a L14R L17R
Ioana Alexia Bordeianu Clasa a VI-a L14R L17R
Ionescu Alina-Valentina Clasa a VI-a L14R L17R
ionut Iacob Clasa a VI-a L14R L17R
John Lorenzo Beverelli Clasa a VI-a L14R L17R
Lica Raisa-Maria Clasa a VI-a L14R L17R
Maia Maia Clasa a VI-a L14R L17R
Marin Sociu marin dani Clasa a VI-a L14R L17R
Nicoleta Voicu Clasa a VI-a L14R L17R
Olaru Cristian Cătălin Clasa a VI-a L14R L17R
P Petcu Clasa a VI-a L14R L17R
Petrisor Cernautanu petrisor Clasa a VI-a L14R L17R
Punga Alexandru Clasa a VI-a L14R L17R
Roșu Radu Clasa a VI-a L14R L17R
Roșu Sofia Clasa a VI-a L14R L17R
Rusu Cosmina - Ioana Clasa a VI-a L14R L17R
Secara Edmond Clasa a VI-a L14R L17R
Selena Susan Clasa a VI-a L14R L17R
Stoian Andrei Clasa a VI-a L14R L17R
Vasileanu Cristian Clasa a VI-a L14R L17R
Vornicu Teodor Vornicu Teodor Clasa a VI-a L14R L17R
Zamfir Alexandru Clasa a VI-a L14R L17R
Alexandru Alexandru Clasa a VI-a L18R M18M
Birlad Bogdan Clasa a VI-a L18R M18M
Buțurcă Luca Nicolas Clasa a VI-a L18R M18M
Chitoi Cristian Clasa a VI-a L18R M18M
Ciocan Dario Clasa a VI-a L18R M18M
Ciolan Ana Maria Clasa a VI-a L18R M18M
Cosoveanu Iannis Clasa a VI-a L18R M18M
DEAK EDUARD Clasa a VI-a L18R M18M
DEAK MARCO Clasa a VI-a L18R M18M
Dinga Stefan Clasa a VI-a L18R M18M
Eva Bogdan Clasa a VI-a L18R M18M
Farcas Alexia Clasa a VI-a L18R M18M
Florea Sebastian Florea Sebastian Clasa a VI-a L18R M18M
Gall Eszter Clasa a VI-a L18R M18M
Girgar David Clasa a VI-a L18R M18M
Grămadă Giulia Clasa a VI-a L18R M18M
Ionică Daria Clasa a VI-a L18R M18M
Isabella Popa Isabella Popa Clasa a VI-a L18R M18M
Isfan Isadora Clasa a VI-a L18R M18M
Lungu Paulo Gabriel Lungu Clasa a VI-a L18R M18M
Mocanu Dejan Clasa a VI-a L18R M18M
Modruz David Ioan Clasa a VI-a L18R M18M
Neagu Alexandru Cristian Clasa a VI-a L18R M18M
Parnescu Luca Clasa a VI-a L18R M18M
Pirvu Federica Clasa a VI-a L18R M18M
Radu Maria Radu Maria Clasa a VI-a L18R M18M
Roman Cristian Clasa a VI-a L18R M18M
RUS PATRICK MATEI Clasa a VI-a L18R M18M
Timaru Cristian Timaru Cristian Clasa a VI-a L18R M18M
Alexandra Maria Lungu Clasa a VI-a L8R J8M
Baciu cosmin andrei andrei Clasa a VI-a L8R J8M
Bala Tudor Clasa a VI-a L8R J8M
Bianca Azamfire Clasa a VI-a L8R J8M
Bogdan Ioan Tone Clasa a VI-a L8R J8M
Bratu Mihăiță Alexandru Clasa a VI-a L8R J8M
Brigitte Belu Clasa a VI-a L8R J8M
Butan Bianca Clasa a VI-a L8R J8M
Cernat Maia Clasa a VI-a L8R J8M
Clara Alexandra Dragomirescu Clasa a VI-a L8R J8M
Cocosila Natalia Andreea Clasa a VI-a L8R J8M
Cretu Andrei Clasa a VI-a L8R J8M
Denisa Georgiana Păunescu Clasa a VI-a L8R J8M
Dobre Daniel Gabriel Clasa a VI-a L8R J8M
Ducu Roberta Rahela Ducu Roberta Rahela Clasa a VI-a L8R J8M
Fodor Elena Daria Clasa a VI-a L8R J8M
Gonzalez Alexandra Clasa a VI-a L8R J8M
Ioana Corcodel Ioana Corcodel Clasa a VI-a L8R J8M
Iulian Andrei Toma Clasa a VI-a L8R J8M
Jipa Victor Clasa a VI-a L8R J8M
LADARU NATALIA Clasa a VI-a L8R J8M
Luca Ganga Clasa a VI-a L8R J8M
MARGINEAN MATEI Clasa a VI-a L8R J8M
Munteanu Zarino Clasa a VI-a L8R J8M
Petrescu Ana Maria Petrescu Ana Maria Clasa a VI-a L8R J8M
Popescu Andreea Clasa a VI-a L8R J8M
Potincu-lazăr Denis Marian Clasa a VI-a L8R J8M
Păun Darius-Andrei Păun Darius-Andrei Clasa a VI-a L8R J8M
Rotaru Denisa-Mihaela Clasa a VI-a L8R J8M
Rutigliano Andrea Rutigliano Andrea Clasa a VI-a L8R J8M
Spînu Ionuț-Eduard Clasa a VI-a L8R J8M
Sîrbu Daria Clasa a VI-a L8R J8M
Teodora Sara Vesa Clasa a VI-a L8R J8M
Tudor Matei Dumitru Clasa a VI-a L8R J8M
Veronica Cristina Clasa a VI-a L8R J8M
Vladvictormihaita Mihaita Clasa a VI-a L8R J8M
Vlas Alexandru Clasa a VI-a L8R J8M
Amariei Andrei-Dragos Clasa a VI-a M8M M10R
Ana Marina Duță Clasa a VI-a M8M M10R
Balan Adelin Clasa a VI-a M8M M10R
Cazacu Vladimir Clasa a VI-a M8M M10R
Chersulick Bianca Maria Clasa a VI-a M8M M10R
Ciocan Andreea Clasa a VI-a M8M M10R
COCÂRCĂ GEORGIANA Clasa a VI-a M8M M10R
Diaconu Manea Cristina Alexandra Clasa a VI-a M8M M10R
Diana Stefania Marinescu Clasa a VI-a M8M M10R
Gavril Tudor Clasa a VI-a M8M M10R
Gornoviceanu Dragoș Ionuț Clasa a VI-a M8M M10R
Ioan Stelian Petre Clasa a VI-a M8M M10R
Ionuț-Bogdan Mincă Clasa a VI-a M8M M10R
Lacatus Daria Alexandra Clasa a VI-a M8M M10R
Lazarescu Daria Clasa a VI-a M8M M10R
Mario-Andrei Chiriaca Clasa a VI-a M8M M10R
Matei Alexandru Clasa a VI-a M8M M10R
Parkhomenko Roman Clasa a VI-a M8M M10R
robert nicolas Badea Clasa a VI-a M8M M10R
Savele Patrick-Leon Clasa a VI-a M8M M10R
Sima Ștefan Clasa a VI-a M8M M10R
Stoicescu Adiel Clasa a VI-a M8M M10R
Varlan Ana Maria Clasa a VI-a M8M M10R
Ștefan Daniel Clasa a VI-a M8M M10R
Avram Natalia Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Banceu Matei Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Beza Eugen Yarin Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Blaga Dejica Ana-Maria Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Catana Dragos Catana Dragos Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Cercea Marcela Cercea Marcela Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Cionoiu Maria Caterina Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
CRISAN Alexandru Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Feher Carina Feher Carina Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Ghiorghita Ana Maria Ghiorghita Ana Maria Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Ivanov Raisa Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Matei Maya Anastasia Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Neculai Alexandru Dorutu Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Pătrașc Lavinia Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Rotaru Ilinca Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
RUS PATRICK-MATEI Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Simion Maria Alina Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Teru David Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Vaida Horea Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Vârlan Natalia Luciana Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Vădineanu Bianca Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Șuierică Diana-Alexandra Clasa a VI-a Mi8M Mi10R
Cornici Tulucianu Alexandra Viviana Clasa a VI-a Mi9M J8R
Cristina Daniels Dumitru Clasa a VI-a Mi9M J8R
Cune Amalia Clasa a VI-a Mi9M J8R
Iasmina Iacoblev Clasa a VI-a Mi9M J8R
Istrati Andreea Clasa a VI-a Mi9M J8R
Lazarescu Alessia Clasa a VI-a Mi9M J8R
OLINICI Thea Clasa a VI-a Mi9M J8R
Patrascu Alicia Clasa a VI-a Mi9M J8R
Pricop Bianca Pricop Bianca Clasa a VI-a Mi9M J8R
Radu Ana Maria Clasa a VI-a Mi9M J8R
Raducanu Irina Clasa a VI-a Mi9M J8R
Sara Păvăloaia Clasa a VI-a Mi9M J8R
Stoica Alexia Stoica Alexia Clasa a VI-a Mi9M J8R
Tofan Antonio- Petre Clasa a VI-a Mi9M J8R
Zaharia Ioana Clasa a VI-a Mi9M J8R
Șerban Emilia Clasa a VI-a Mi9M J8R
Aionitoaie Maria Denisa Clasa a VI-a S9R S11M
Alina Andreea Clasa a VI-a S9R S11M
Andon Luca Mircea Clasa a VI-a S9R S11M
Azis Ebru-Fatima Clasa a VI-a S9R S11M
Badircea Marius Ionut Badircea Marius Ionut Clasa a VI-a S9R S11M
Bleoca Stefan Dominic Clasa a VI-a S9R S11M
Borza Andrei Clasa a VI-a S9R S11M
Bran Eduard Clasa a VI-a S9R S11M
Cocis Andra Clasa a VI-a S9R S11M
Cozma Miruna Clasa a VI-a S9R S11M
Denisa Elena Clasa a VI-a S9R S11M
Dobrin Roberta Clasa a VI-a S9R S11M
Gheorghe Bianca Ștefania Clasa a VI-a S9R S11M
Hristo Gusu Clasa a VI-a S9R S11M
Iustina IUS Clasa a VI-a S9R S11M
Luca Bartic Clasa a VI-a S9R S11M
Margine David Margine David Clasa a VI-a S9R S11M
Matei Andreea Miruna Clasa a VI-a S9R S11M
Matei Cosmin Gabriel Matei Cosmin Gabriel Clasa a VI-a S9R S11M
Ndoja Evelyne Clasa a VI-a S9R S11M
Nicolae Popoi Nicolae Clasa a VI-a S9R S11M
Papainog Karina Ioana Clasa a VI-a S9R S11M
Patrascu Nicolas- Cristian Patrascu Nicolas- Cristian Clasa a VI-a S9R S11M
Paul Paul Clasa a VI-a S9R S11M
Pomarleanu Iustina Clasa a VI-a S9R S11M
Popa Natalia Alexandrs Clasa a VI-a S9R S11M
Pușcalău Ștefania Andreea Clasa a VI-a S9R S11M
Rodina Elisa Clasa a VI-a S9R S11M
Timofte Darius Clasa a VI-a S9R S11M
Tănăsache Măriuca Clasa a VI-a S9R S11M
Zmeu Robert Ionut Clasa a VI-a S9R S11M
Țîncu Timea Clasa a VI-a S9R S11M
Crudu Darius Ionut Clasa a VII-a J8M J10R
Darius-Stefan Costea Clasa a VII-a J8M J10R
Dima Nicoleta Clasa a VII-a J8M J10R
elena Stratila Sofia Clasa a VII-a J8M J10R
Eric Birleanu Clasa a VII-a J8M J10R
JURCAN CORINA Clasa a VII-a J8M J10R
Mureșan Rahela-Ruth Clasa a VII-a J8M J10R
Niculae Carolina Clasa a VII-a J8M J10R
Raisa Dan Raisa Clasa a VII-a J8M J10R
Stefanica Nicole Cosmina Clasa a VII-a J8M J10R
Tanasa Ioana Andreea Clasa a VII-a J8M J10R
Alexandru Ramona Clasa a VII-a L10M V10R
Asan Filis Clasa a VII-a L10M V10R
Aurelian Zaharia Clasa a VII-a L10M V10R
Buhaianu Vasilică Clasa a VII-a L10M V10R
Cristea Nicoleta ioana Clasa a VII-a L10M V10R
Dedu Maria Alessia Clasa a VII-a L10M V10R
Dincă Alexandra Clasa a VII-a L10M V10R
Garagancea David Andrei Clasa a VII-a L10M V10R
Georgescu Crina Clasa a VII-a L10M V10R
Georgescu Vladareanu Costin Clasa a VII-a L10M V10R
Holici Alesia Petronela Clasa a VII-a L10M V10R
Luncasu Alexandru Clasa a VII-a L10M V10R
Melisa Calu Clasa a VII-a L10M V10R
Mincă Alexandra Ștefania Clasa a VII-a L10M V10R
Petre Adrian-Catalin Clasa a VII-a L10M V10R
Rares eduard Varzaru Rares eduard Clasa a VII-a L10M V10R
Roman Gabriela Clasa a VII-a L10M V10R
Serban Andrei Tudor Clasa a VII-a L10M V10R
Serban Radu Gabriel Clasa a VII-a L10M V10R
Verbier Dominic Alexandru Verbier Dominic Clasa a VII-a L10M V10R
Yildirim Aylin Clasa a VII-a L10M V10R
Arabagiu Andrei Clasa a VII-a L17M J17R
Averescu Esther Clasa a VII-a L17M J17R
Bene David Atimo Bene David Atimo Clasa a VII-a L17M J17R
Birlă Laurențiu Birlă Laurențiu Mihai Clasa a VII-a L17M J17R
Chirila Alexandru Adrian Clasa a VII-a L17M J17R
Ciorîță Denisa Valentina Clasa a VII-a L17M J17R
Constantin Sebastian Clasa a VII-a L17M J17R
Cărăușu Medeea Clasa a VII-a L17M J17R
Drăghici Maria Clasa a VII-a L17M J17R
Dumitru Cătălina Clasa a VII-a L17M J17R
Ghinoiu Rares Cristian Clasa a VII-a L17M J17R
golumbeanu cristina Clasa a VII-a L17M J17R
Gusatu Denisa Clasa a VII-a L17M J17R
Iosub Mihai Cristian Mihai Cristian Clasa a VII-a L17M J17R
Lorincz Antonia Clasa a VII-a L17M J17R
Marginean Razvan Clasa a VII-a L17M J17R
Medeea Cărăușu Clasa a VII-a L17M J17R
Mirea Andreea Clasa a VII-a L17M J17R
Nadoleanu Andy Clasa a VII-a L17M J17R
Nalbariu Erika Clasa a VII-a L17M J17R
Nichitoae Davide Clasa a VII-a L17M J17R
Nicolae Florin Clasa a VII-a L17M J17R
Petcu Mădălina Elena Clasa a VII-a L17M J17R
Podut David Podut David Clasa a VII-a L17M J17R
Pop David Pop David Clasa a VII-a L17M J17R
Pop DINU Clasa a VII-a L17M J17R
Rist David Andrei Clasa a VII-a L17M J17R
Roman Daiana Clasa a VII-a L17M J17R
Roxana Mihaela Radu Roxana Mihaela Clasa a VII-a L17M J17R
Sirbu Mihaela Clasa a VII-a L17M J17R
Sorina Duță Sorina Nicoleta Clasa a VII-a L17M J17R
Stanciu Marius Clasa a VII-a L17M J17R
Sîrbu Bianca Sîrbu Bianca Clasa a VII-a L17M J17R
Varga Elisa Clasa a VII-a L17M J17R
Varsescu Yonadav Clasa a VII-a L17M J17R
Vlad Bianca Alexandra Clasa a VII-a L17M J17R
Țepeluș casiana Clasa a VII-a L17M J17R
ADAM KARSAI Clasa a VII-a L8M Mi10R
Alexandru Paul Clasa a VII-a L8M Mi10R
Alin Ionut Clasa a VII-a L8M Mi10R
Ancuta Zlate Clasa a VII-a L8M Mi10R
Andonesei Alexia Clasa a VII-a L8M Mi10R
Andrada Elena Verdeș Clasa a VII-a L8M Mi10R
Armanca Răzvan Clasa a VII-a L8M Mi10R
Birna Andra Paula Clasa a VII-a L8M Mi10R
Bodnariu Gabriel Clasa a VII-a L8M Mi10R
Băzăvan Denis Clasa a VII-a L8M Mi10R
Chelcioiu Cristian Clasa a VII-a L8M Mi10R
Ciorba Narcisa Clasa a VII-a L8M Mi10R
Coman Mihaela Clasa a VII-a L8M Mi10R
Cădar Paul Clasa a VII-a L8M Mi10R
DAMIAN RAISA Clasa a VII-a L8M Mi10R
Dorina Ioana Trofin Clasa a VII-a L8M Mi10R
Fota Ana-Maria Clasa a VII-a L8M Mi10R
GOGAN ANA ESTERA Clasa a VII-a L8M Mi10R
Gorgan Sara Bianca Clasa a VII-a L8M Mi10R
Guruianu Marian Clasa a VII-a L8M Mi10R
Hafia Masnita Clasa a VII-a L8M Mi10R
Halușka David - Samuel Clasa a VII-a L8M Mi10R
Iulian Popa Iulian P Clasa a VII-a L8M Mi10R
Marinescu Maria Clasa a VII-a L8M Mi10R
Mazga Bianca Mazga Bianca-Teodora Clasa a VII-a L8M Mi10R
Motran Matei-Alexandru Clasa a VII-a L8M Mi10R
Paul Alexandra Clasa a VII-a L8M Mi10R
Rafiroiu Vlad Clasa a VII-a L8M Mi10R
Stoica Maria Alexandra Clasa a VII-a L8M Mi10R
Tommaso Tommaso Clasa a VII-a L8M Mi10R
Tudor Mihai Joimir Clasa a VII-a L8M Mi10R
Viziru Adrian Clasa a VII-a L8M Mi10R
Vlaicu Sorina-Diana Clasa a VII-a L8M Mi10R
Zaporojan Teodor Clasa a VII-a L8M Mi10R
Zarescu Vlad Clasa a VII-a L8M Mi10R
Banica Bogdan Clasa a VII-a L8R Mi8M
Batog Teodora Clasa a VII-a L8R Mi8M
Bunzura Georgiana Ionela Georgiana Clasa a VII-a L8R Mi8M
Dumitru Ștefănuț Clasa a VII-a L8R Mi8M
Ilicea Răzvan Andrei Razvan Clasa a VII-a L8R Mi8M
Jenaru Elisa-Andreea Clasa a VII-a L8R Mi8M
Kamalpour Albert Clasa a VII-a L8R Mi8M
Luchian Cosmin Andrei Clasa a VII-a L8R Mi8M
Matache Stefan Clasa a VII-a L8R Mi8M
Mihai Daria Clasa a VII-a L8R Mi8M
Proteasa Adelina Clasa a VII-a L8R Mi8M
Raducan Eduard Clasa a VII-a L8R Mi8M
Vilvoi Rebeca Clasa a VII-a L8R Mi8M
Brahariu Mihai Emanuel Brahariu Mihai Emanuel Clasa a VII-a M8M M10R
Ciohodaru David Eugen Clasa a VII-a M8M M10R
Gafton Andrei Clasa a VII-a M8M M10R
Năpîrlică Bianca Elena Bianca Clasa a VII-a M8M M10R
Roman Stefania Clasa a VII-a M8M M10R
Rotaru Mihai Teodor Clasa a VII-a M8M M10R
Trandafir Sara Maria Clasa a VII-a M8M M10R
Denis Stanciu Denis Clasa a VII-a Mi18M V17R
Frunza Malvina Clasa a VII-a Mi18M V17R
Ghețe Alex Roberto Clasa a VII-a Mi18M V17R
Had Timi Clasa a VII-a Mi18M V17R
Hagiescu Adrian Florin Clasa a VII-a Mi18M V17R
Ionescu Radu Cristian Clasa a VII-a Mi18M V17R
Kanalosh Kamila Clasa a VII-a Mi18M V17R
Manita Dragoș Clasa a VII-a Mi18M V17R
MIHUȚA MARIA Clasa a VII-a Mi18M V17R
Neagu Florentina Clasa a VII-a Mi18M V17R
Nistorescu Sebastian Clasa a VII-a Mi18M V17R
Paun Eva Clasa a VII-a Mi18M V17R
POPA Samir Edward Clasa a VII-a Mi18M V17R
Popescu Andrei Cristian Clasa a VII-a Mi18M V17R
Puiu Bogdan Clasa a VII-a Mi18M V17R
Achirecesei Albert Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Andrei Eduard Cirjan Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Andrei mihaela georgiana Mihaela Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Banica Bogdan Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Beu Ana Francesca Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Coman Ana Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Dimian Iustin Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Duma Cristi Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Dumitru Elida Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Ene Beatrice Ioana Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Garcea Albert Garcea Albert Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Gheorghete Adriana NIcoleta Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Gherghel Rebeca Elena Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Iordachi Denis Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Iordăchescu Teodora Mihaela Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Marinica Teodora Silvia Marinica Teodora Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Morcov Ionuț Andrei Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Nedelcu Maria Bianca Nedelcu Maria Bianca Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Omurzac Denisa Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Roxana Boerescu Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Staniloiu Codrin Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Subtirica Vornicu Ilinca-Maria Clasa a VII-a Mi8R Mi10M
Andrei Rosca Clasa a VII-a S9M S11R
Avădănei Teodora-Elena Clasa a VII-a S9M S11R
Catanet Robert Florin Clasa a VII-a S9M S11R
Cristina Ștefania Scutariu Cristina Ștefania Clasa a VII-a S9M S11R
CRIVĂȚ CRISTINA Clasa a VII-a S9M S11R
Cuvinciuc Raul Ștefan Clasa a VII-a S9M S11R
David Mercas Clasa a VII-a S9M S11R
Enache Marian Clasa a VII-a S9M S11R
Herlea Ianis Clasa a VII-a S9M S11R
Iova Oana Mihaela Iova Oana Mihaela Clasa a VII-a S9M S11R
Matei Daniel Clasa a VII-a S9M S11R
Menșa Cosmin Adrian Clasa a VII-a S9M S11R
Mihai Butoiu Clasa a VII-a S9M S11R
Mironiuc Emilian Emilian M Clasa a VII-a S9M S11R
Misa ianis Misa ianis Clasa a VII-a S9M S11R
Narcisa Roman Clasa a VII-a S9M S11R
Nărămzoiu Nichita Clasa a VII-a S9M S11R
Oneț Sabina Maria Clasa a VII-a S9M S11R
Papainog Ariana Daria Gabriela Clasa a VII-a S9M S11R
PAVEL OARGA Clasa a VII-a S9M S11R
Precub Mircea Clasa a VII-a S9M S11R
Radu Paraschiv Clasa a VII-a S9M S11R
Rares Stefan Ionescu Clasa a VII-a S9M S11R
Sara Zgubea Clasa a VII-a S9M S11R
Stoica Georgiana Cristina Clasa a VII-a S9M S11R
Tudor Mihai Cristea Clasa a VII-a S9M S11R
Urzica Dragos Clasa a VII-a S9M S11R
Vasîi Stefania Clasa a VII-a S9M S11R
Vătui Matei Clasa a VII-a S9M S11R
Andrei - Catalin Craciun Clasa a VII-a V8R V10M
Balog Alexia Clasa a VII-a V8R V10M
David Allegra Clasa a VII-a V8R V10M
Dobre Alexandru Constantin Clasa a VII-a V8R V10M
Gavrilă David Clasa a VII-a V8R V10M
Ghețu Alesia Clasa a VII-a V8R V10M
Lița Maria Magdalena Clasa a VII-a V8R V10M
Moșneanu Radu-Christian Radu-Christian Clasa a VII-a V8R V10M
Nevoe Anastasia Maria Nevoe Anastasia-Maria Clasa a VII-a V8R V10M
Risacariu Luca Luca Clasa a VII-a V8R V10M
Robert Cheșa Clasa a VII-a V8R V10M
Scortanu Valentin Clasa a VII-a V8R V10M
Stan Amalia Madalina Stan Clasa a VII-a V8R V10M
Vig Stefan Clasa a VII-a V8R V10M
Vârlan Andra Clasa a VII-a V8R V10M
Andreescu Maria Clasa a VIII-a J14R J16M
Brahariu Andrei Florin Clasa a VIII-a J14R J16M
COCÂRCĂ ADRIAN Clasa a VIII-a J14R J16M
GUZU AYANNA Clasa a VIII-a J14R J16M
Hegedus Andrei Clasa a VIII-a J14R J16M
Ion Ion Elena Vanesa Clasa a VIII-a J14R J16M
Karina Schvarczkopf Clasa a VIII-a J14R J16M
Mare Raul Clasa a VIII-a J14R J16M
Marinca Maria Clasa a VIII-a J14R J16M
Sascau Maria Clasa a VIII-a J14R J16M
Averescu Denis Clasa a VIII-a L14R L18M
Chirilă Crina Clasa a VIII-a L14R L18M
Ciorba Adelin Clasa a VIII-a L14R L18M
Drăguș Denisa Clasa a VIII-a L14R L18M
Erdei Bence Sándor Clasa a VIII-a L14R L18M
Izvoranu Vlad Clasa a VIII-a L14R L18M
Maria Maria Clasa a VIII-a L14R L18M
Neacsu Ana Maria Clasa a VIII-a L14R L18M
Negură Adriana Clasa a VIII-a L14R L18M
Pavel Matei Clasa a VIII-a L14R L18M
Popescu Daria Teodora Clasa a VIII-a L14R L18M
Rus Daniela Clasa a VIII-a L14R L18M
Smaranda Georgiana-Alexandra Clasa a VIII-a L14R L18M
Staniloiu Cezara Clasa a VIII-a L14R L18M
Tataru Eduardo Samuel Tataru Eduardo Samuel Clasa a VIII-a L14R L18M
Toader Paul Clasa a VIII-a L14R L18M
Trifan Irina Clasa a VIII-a L14R L18M
Ursache David Clasa a VIII-a L14R L18M
Vintilă Mihaela Clasa a VIII-a L14R L18M
Voican Anca-Stefania Clasa a VIII-a L14R L18M
Albu Ana-Maria Clasa a VIII-a L16R M16M
Albu Gabriela Clasa a VIII-a L16R M16M
Anwar Bibi Amin Clasa a VIII-a L16R M16M
Arsene Amalia Clasa a VIII-a L16R M16M
Cîndea Denisa Clasa a VIII-a L16R M16M
Denis Roca Clasa a VIII-a L16R M16M
Dumitru Robert Clasa a VIII-a L16R M16M
Florea Ștefania Clasa a VIII-a L16R M16M
Glogovetan Antoniu Clasa a VIII-a L16R M16M
Ionescu Ștefan Clasa a VIII-a L16R M16M
Kusztra Otilia - Elisabeta Kusztra Otilia - Elisabeta Clasa a VIII-a L16R M16M
Lazăr Vanessa Clasa a VIII-a L16R M16M
Leșcaru Iarina Clasa a VIII-a L16R M16M
Maria Cazacu Clasa a VIII-a L16R M16M
Marinescu Benedict - Andrei Clasa a VIII-a L16R M16M
Marinescu Mihăița Clasa a VIII-a L16R M16M
Matei Violeta Clasa a VIII-a L16R M16M
Mihăil Izabella Clasa a VIII-a L16R M16M
Nicolae Adelina Clasa a VIII-a L16R M16M
Nicolae Cristia Clasa a VIII-a L16R M16M
Oanca Madalina Clasa a VIII-a L16R M16M
Parmac Ștefan Clasa a VIII-a L16R M16M
Periade Lidia Monica Periade Lidia Monica Clasa a VIII-a L16R M16M
Popa Andreea Clasa a VIII-a L16R M16M
Raceanu Eduard Clasa a VIII-a L16R M16M
Radulescu Marius Clasa a VIII-a L16R M16M
Stan Mihai Clasa a VIII-a L16R M16M
Szederyesi David David Clasa a VIII-a L16R M16M
Sîrbu Emilia Clasa a VIII-a L16R M16M
Tancau Ana Maria Tancau Ana Maria Clasa a VIII-a L16R M16M
Zaharia Mario Alexandru Clasa a VIII-a L16R M16M
Albei ana maria Ana Maria Clasa a VIII-a L18R V18M
Alex Gheorghies Alex Clasa a VIII-a L18R V18M
Andrei Gogea Clasa a VIII-a L18R V18M
Andrei Mihai Clasa a VIII-a L18R V18M
Bodrug Bianca Bodrug Bianca Clasa a VIII-a L18R V18M
Breis Omar Luis Clasa a VIII-a L18R V18M
Cebuc-Lupu Robert Clasa a VIII-a L18R V18M
Chiriac Hendl Iacob Andrei Clasa a VIII-a L18R V18M
Costin Daria-Maria Clasa a VIII-a L18R V18M
Daniela Feraru Daniela Clasa a VIII-a L18R V18M
Dumitru Constantin Darius Darius Clasa a VIII-a L18R V18M
Filipescu Diana Clasa a VIII-a L18R V18M
Flavius Nicula Flavius Clasa a VIII-a L18R V18M
Florea Ramona Cătălina Florea Ramona Cătălina Clasa a VIII-a L18R V18M
Iacob Mirela Valentina Clasa a VIII-a L18R V18M
Ilie Georgiana Lorena Clasa a VIII-a L18R V18M
Ivan Gabriel Clasa a VIII-a L18R V18M
Kovago Cynthia Clasa a VIII-a L18R V18M
Lefter Alexandru Clasa a VIII-a L18R V18M
MARTINCU TEODORA Clasa a VIII-a L18R V18M
Mircea Matei Mircea Matei Clasa a VIII-a L18R V18M
Miron Adina Clasa a VIII-a L18R V18M
Motroc Razvan Adrian Clasa a VIII-a L18R V18M
Mușet Daria Anamaria Clasa a VIII-a L18R V18M
NICOLAU IOANA Clasa a VIII-a L18R V18M
Pisica Denis ionut Clasa a VIII-a L18R V18M
Popa Nedea David Clasa a VIII-a L18R V18M
Popescu Nicole Clasa a VIII-a L18R V18M
Puica Madalin Puica Madalin Clasa a VIII-a L18R V18M
Radeanu Andreea Maria Clasa a VIII-a L18R V18M
Rosioru Antonia Clasa a VIII-a L18R V18M
Rus Denisa Rus Denisa Clasa a VIII-a L18R V18M
Rusu Maria Clasa a VIII-a L18R V18M
Sediq Mateen Sediq Mateen Clasa a VIII-a L18R V18M
Strambu Maria Clasa a VIII-a L18R V18M
Tanya Mihalcea Tanya Clasa a VIII-a L18R V18M
Teo Teodor Clasa a VIII-a L18R V18M
Toma Vlad Gabriel Clasa a VIII-a L18R V18M
Țimpu Andronic Raisa Ilia Clasa a VIII-a L18R V18M
Abdulcair Inder Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Adrian Iulian Petraru Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Andrei Cristian Ține Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Arsene Anamaria Miruna Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Bratu Marius Bratu Marius Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Budau Mihai Lucian Budau Mihai Lucian Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Cobzaru Diana Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Danko Biatrice Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Floarea Luca Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Gherghel Leonard Petronel Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Gălățanu Elena Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Hodină Mario Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Mitu Rares Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Mosescu Mosescu paul Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Popa Marian Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Stroe Claudio Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Stroe Gabriella Clasa a VIII-a L8M Mi8R
Anghel Eva Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Babalau Alexia Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Bardac Emilia Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Bonca Robert Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Borșe Julia Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Chipăilă Maria Ecaterina Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Ciochină Teodora Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Ciulin David Clasa a VIII-a Mi16R J17M
DANIEL IVAN Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Dinica Maria-Antonia Dinica Maria-Antonia Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Ene Mihaela-Iris Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Fabian Ionela Lavinia Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Ghita Patric Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Hirtescu Andreea Cristina Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Hulub Sabina Paulina Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Ilinca-Maria Babeș Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Iulia Rachita Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Manea Stefan Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Mirica Carp Andrei Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Mureșan David-Timotei Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Mureșeanu Roberta Gabriela Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Mărgărint Miuna Ioana Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Nistor Paula Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Năstăsescu Andreea Bianca Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Olah Eduard Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Plescan Andrada- Catalina Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Popescu Ana Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Radu Andrei Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Tordoi Alex Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Veghes Maria Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Vida Aron Vida Aron Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Zaha Beatrice Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Zamfirescu Marian Clasa a VIII-a Mi16R J17M
Batcu Bianca Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Benedek Andreea Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Catalina Dumitrașcu Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Dabija Mihaela Gabriela Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Daniela Gabriela Panait Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Florea Ștefania Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Gabi Carp Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Ianis Misa Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Livia Ionela Păcurar Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Octavian Andreea Octavian Andreea Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Pîrvu Mario Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Rares Dogaru Rares Dogaru Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Sandu Denisa Maria Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Soglu Sara Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
statulescu erica Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Zama Delia Clasa a VIII-a Mi8M Mi10R
Alexandra Drăguț Clasa a VIII-a S9M S11R
Ali Idal Clasa a VIII-a S9M S11R
Alibec Serhan Alibec Serhan Clasa a VIII-a S9M S11R
Ana Maria Latiu Clasa a VIII-a S9M S11R
Baroncea Andreea Alexandra Clasa a VIII-a S9M S11R
Bibol Razvan Clasa a VIII-a S9M S11R
Biris Sorana Stefania Clasa a VIII-a S9M S11R
Bodescu Violeta Ionela Clasa a VIII-a S9M S11R
Borca Radu Clasa a VIII-a S9M S11R
Calentir Luca Bogdan Clasa a VIII-a S9M S11R
Ciocan Teodora Clasa a VIII-a S9M S11R
Cîrnici Vlad Clasa a VIII-a S9M S11R
Dirle Denis Clasa a VIII-a S9M S11R
DOBREA Riana DOBREA RIANA Clasa a VIII-a S9M S11R
Dorobantu Mihaela Clasa a VIII-a S9M S11R
Escariu Sebastian Clasa a VIII-a S9M S11R
Gagiu Izabela Clasa a VIII-a S9M S11R
Gavrila Alexandra Clasa a VIII-a S9M S11R
Gheți Alex Clasa a VIII-a S9M S11R
Grafu Ariana Clasa a VIII-a S9M S11R
Gălușcă Andreea Clasa a VIII-a S9M S11R
Hoban Alexandra Clasa a VIII-a S9M S11R
Irimia Teodor Clasa a VIII-a S9M S11R
Lupu Melissa Lupu Melissa Clasa a VIII-a S9M S11R
Maria Izabela Martin Clasa a VIII-a S9M S11R
Mario Gartan Clasa a VIII-a S9M S11R
Mihăița Mihăița Clasa a VIII-a S9M S11R
Mitrică Cristiana Clasa a VIII-a S9M S11R
Moisă Grigorie Clasa a VIII-a S9M S11R
Morogan Mara Morogan Mara Clasa a VIII-a S9M S11R
Năsui Ioana-Maria Clasa a VIII-a S9M S11R
Parici Cătălin Clasa a VIII-a S9M S11R
Patricia Maria Alistar Clasa a VIII-a S9M S11R
Plopan Eliana Clasa a VIII-a S9M S11R
Popa Daria Clasa a VIII-a S9M S11R
Sima Alexia Clasa a VIII-a S9M S11R
Tezu Sebastian Sebastian Clasa a VIII-a S9M S11R
Timpuriu David Clasa a VIII-a S9M S11R
Ungureanu Mirela Clasa a VIII-a S9M S11R
Vranciu David-Alexandru Vranciu Clasa a VIII-a S9M S11R
Ștefanache Rares Clasa a VIII-a S9M S11R
Știopei Carina Clasa a VIII-a S9M S11R
Alexandra Paula Ardelean Clasa a VIII-a V14R V16M
Berechet Victor Clasa a VIII-a V14R V16M
Beșliu Melisa Clasa a VIII-a V14R V16M
Buzincu Maria - Raluca Clasa a VIII-a V14R V16M
Cristina Velica Clasa a VIII-a V14R V16M
Daniel Alexandru Bodescu Clasa a VIII-a V14R V16M
Dinu Daria Clasa a VIII-a V14R V16M
Dragomir Ana Clasa a VIII-a V14R V16M
ERDEI OVIDIU Clasa a VIII-a V14R V16M
Furnică George Clasa a VIII-a V14R V16M
Gardoș Rafael Clasa a VIII-a V14R V16M
Georgiu Jasmina Clasa a VIII-a V14R V16M
Glorin Radu Lita Clasa a VIII-a V14R V16M
Miruna Arieșan Clasa a VIII-a V14R V16M
nicolae Nevodar cornel Clasa a VIII-a V14R V16M
Pirvan Andrei Marian Clasa a VIII-a V14R V16M
Ripeanu Sara Clasa a VIII-a V14R V16M
Stan Maria Clasa a VIII-a V14R V16M
Stanciu Ana Maria Clasa a VIII-a V14R V16M
Teke Mustafa Clasa a VIII-a V14R V16M
Zlate Simona-Delia Clasa a VIII-a V14R V16M